cera zanieczyszczona - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

cera zanieczyszczona

PRO PEEL

Wskazania
Terapia Pro Peel przeznaczona jest dla cery, w obrębie której obserwuje się nadmierne rogowacenie, niezapalne zmiany trądzikowe oraz przebarwienia.  Celem terapii jest wyrównanie kolorytu skóry, stymulacja procesów odnowy oraz dotlenienie tkanek i mięśni.

Efekty po zabiegu

- oczyszczenie ujść gruczołów łojowych
- znormalizowanie wydzielania sebum
- działanie antybakteryjne i przeciwzapalne
- przywrócenie skórze witalności i blasku


Uwaga
Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić kłucie, pieczenie, obrzęk lub napięcie skóry. W przypadku zaczerwienienia należy przyłożyć lód.

Efekt końcowy po serii zabiegów
Zabiegi normalizują wydzielanie sebum oraz oczyszczają ujścia gruczołów łojowych. Skóra jest rozjaśniona, wygładzona i pełna blasku.

Ilość zabiegów
Już po jednym zabiegu widać zdecydowaną poprawę, jednak dla osiągnięcia optymalnego rezultatu zalecane jest poddanie się programowi rozpisanemu na 6 zabiegów wykonywanych z częstotliwością jeden na tydzień.

Zalecenia:
Podczas terapii nie należy korzystać z solarium.  W przypadku łuszczenia się skóry nie wolno jej zdrapywać ani odrywać, aby nie zainfekować leczonych obszarów.  
Dla uzyskania oczekiwanych efektów wskazane jest stosowanie przepisanych przez kosmetologa produktów do pielęgnacji domowej.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego