dotleniające - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

dotleniające

 

DOTLENIAJĄCE

Karin Herzog - aktywny tlen do zadań specjalnych
Zabiegi dotleniające w naszej klinice wykonujemy przy zastosowaniu profesjonalnej, szwajcarskiej linii kosmetyków z tlenem patentu dr n. med. Paula Herzoga, który otrzymał tytuł doktora Honoris Causa szwedzkiego Instytutu Nobla. Chronione międzynarodowe patenty dr. Herzoga to: stabilizacja tlenu w kremie oraz połączenie tlenu z neutralną witaminą A.
Głównym celem kosmetyków marki Karin Herzog jest oczyszczanie z toksyn i przywracanie równowagi skórze.

W jaki sposób tlen wspomaga nawilżanie i poprawia jędrność skóry?
Lecznicze właściwości tlenu są niezliczone. Działa nawilżająco, antywirusowo, antybakteryjnie, antyseptycznie, przeciwgrzybicznie i przeciwzapalnie. Skóra po terapii z jego zastosowaniem staje się zdrowa
oczyszczona, gładka, o wyraźnie poprawionym kolorycie. Działanie tlenu wzmacnia dodatkowo pory skóry, dzięki czemu wygląda ona jędrnie.

Dlaczego kosmetyki z tlenem?
Regularne używanie kosmetyków z linii Karin Herzong sprawia, że bakteriobójczy tlen wnika w głąb skóry właściwej, oczyszcza jej głębokie warstwy i niszczy toksyny bakteryjne. Do tak oczyszczonej skóry dostarczany jest bezpośrednio tlen, witaminy, woda i minerały, co zwiększa produkcję naturalnego kolagenu. Dlatego kosmetyki tlenowe Karin Herzong, obok silnych działań nawilżających, mają też działanie przeciwstarzeniowe.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego