fotoodmładzanie - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

fotoodmładzanie

FOTOODMŁADZANIE, ZMIANY NACZYNIOWE, PIGMENTACYJNE, FOTOSTARZENIE

Palomar głowica LuxG oferuje najbezpieczniejszą, najbardziej komfortową i efektywną metodę fotoodmładzania, do którego zalicza się redukcję teleangiektazji (rozszerzonych naczynek na twarzy) i przebarwień powstałych wskutek działania promieniowania słonecznego. Zazwyczaj zabieg nie wymaga rekonwalescencji, bądź okres ten jest bardzo krótki.

Wskazania:
Fotoodmładzanie stosuje się najczęściej na twarzy, szyi, dekolcie i ramionach. Stanowi rozwiązanie takich problemów jak:

  • rozległe przebarwienia słoneczne,  obszary zmian pigmentowych na twarzy, szyi, piersiach i innych miejscach

  • plamy słoneczne, drobne zmiany pigmentowe zwane również plamami starczymi

  • rumień, obszerne zaczerwienienie na policzkach i twarzy

  • rozszerzone naczynka tzw. pajączki, pojedyncze naczynka w kolorze czerwonym, niebieskim lub fioletowym

  • znamiona rubinowe.  


Czas trwania zabiegu
Zazwyczaj wymagane jest ustalenie kilku wizyt (maksymalnie trzech), aby zlikwidować widoczne przebarwienia, zredukować rozszerzone naczynka lub złagodzić rumień.

Efekty:
Plama posłoneczna/zmiana pigmentowa po zabiegu może przybrać ciemniejszy odcień, po 3-4 tygodniach w naturalny sposób ulegnie jednak złuszczeniu i wchłonięciu na zasadzie ziarnowania do układu limfatycznego. Rumień powinien się natomiast zmniejszyć już po upływie tygodnia od zabiegu. Naczynia
mogą stać się niewidoczne niemal natychmiast po zabiegu lub niekiedy mogą one przybrać ciemniejszą barwę. W tym ostatnim przypadku należy powtórzyć zabieg.

Zalecenia po zabiegu:
Bezpośrednio po zabiegu odczuwane jest delikatne pieczenie, któremu czasem towarzyszy niewielka opuchlizna. Taki stan utrzymuje się od 2 do 24 godzin i w razie potrzeby może być złagodzony chłodzącym żelem lub woreczkiem z lodem.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego