lecznicze - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

lecznicze

 

LECZNICZE

Danne Montague-King - niezwykła moc enzymów roślinnych
Danne Montague-King (DMK) to amerykańska marka kosmetyczna, której nazwa wywodzi się od nazwiska jej założyciela, doktora botaniki i chemii zwanego „Legendą Kosmetyki”. D
r Danne Montaque-King walcząc z problemami własnej skóry,  Przez 40 lat zgłębiał wiedzę na temat trądziku, przebarwień, starzenia się skóry oraz mechanizmów działania ludzkiego ciała. Przeprowadzone przez niego wieloletnie badania wykazały, że działanie aktywnych składników botanicznych zastosowanych w kosmetykach, jest porównywalne do działania preparatów dermatologicznych. W związku z tym stworzył pierwszą na świecie dermokosmeceutyczną markę, która oferuje preparaty o właściwościach farmaceutycznych. Zawarte w nich składniki botaniczne zostały wyselekcjonowane w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Substancje te pochodzą z najczystszych plantacji na świecie i są pozyskiwane z owoców, korzeni oraz kory roślin.

Dlaczego DMK?
DMK traktuje skórę jako żywy ekosystem i dobiera składniki aktywne, które w sposób naturalny usuwają przyczyny, a nie tylko objawy dysfunkcji skóry. Kosmetyki dostarczają komórkom chemię, którą akceptują i na którą mocno reagują
w sposób, w jaki funkcjonowały we wczesnym stadium rozwoju. Odpowiednio skomponowane receptury aminokwasów, protein, enzymów i olei roślinnych pozwalają stworzyć idealne środowisko, stymulując skórę do prawidłowego rozwoju niezależnie od płci, wieku, czy stanu kondycji skóry.

Unikalnym zjawiskiem
charakterystycznym tylko dla tej marki jest nie tylko pobudzenie procesu odnowy skóry, ale również stymulacja pracy naczyń krwionośnych i mięśni. Na skutek tego dochodzi do wystąpienia, tzw. efektu cytoplazmatycznego, który widoczny jest na powierzchni skóry w postaci zarysu naczyń włosowatych. Jest to potwierdzenie głębokiego działania enzymów zawartych w preparatach DMK.

Każdy protokół zabiegowy oparty o te preparaty podzielony jest na cztery fazy: złuszczanie, odbudowę, ochronę i pielęgnację, co stanowi odzwierciedlenie naturalnego, czteroetapowego cyklu regeneracji skóry.
W programach składających się z kilku zabiegów DMK, dla zwiększenia efektu można dodatkowo zastosować urządzenia najnowszych technologii, np. RF.

„Stworzenie technik i produktów pomagających utrzymać młodzieńczy wygląd u kobiet i mężczyzn bez względu na wiek było i jest moim życiowym dążeniem.”

dr Danne Montaque-King


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego