makijaż permanentny - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

makijaż permanentny

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż trwały to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę urody. Aby jednak wyglądał efektownie a zarazem naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Jak sama nazwa wskazuje rezultat zabiegu jest trwały, dlatego też metoda jego wykonania zapewniająca bezpieczeństwo i satysfakcjonujący efekt odgrywa tu ogromną rolę. Dlatego też wychodząc do Państwa z ofertą wykonywania tego typu usługi, nie mogliśmy pominąć znaczenia zastosowania sprawdzonych preparatów, wykwalifikowanej linergistki, której umiejętności i kunszt potwierdzają lata pracy,  certyfikaty i  liczne grono zadowolonych klientów. Sprzęt najwyższej jakości o sprawdzonej na rynku  marce jako narzędzie w ręku specjalisty to kolejny warunek,  aby ocena satysfakcji klienta była najwyższą z możliwych.

Long-Time-Liner® Conture® Make-up  
Nasz wybór padł na urządzenie Long-Time-Liner® Conture® Make-up, ponieważ jest najlepszym dostępnym na polskim rynku aparatem do wykonywania makijażu permanentnego. Stworzone w oparciu o pełną wiedzę na temat pigmentacji i najnowsze rozwiązania techniczne, gwarantuje szeroki wachlarz zastosowań, najwyższą jakość wykonania oraz bezwzględną czystość higieniczną. Metoda Long Time Liner® charakteryzuje się tym, że igła nie dochodzi do skóry właściwej, dzięki czemu nie istnieje obawa, że barwnik zostanie wprowadzony zbyt głęboko, pozostawiając trwały, nierówny tatuaż. Pigment wprowadzany jest równomiernie i po 3-4 latach zmniejsza swoją intensywność jednakowo na całej powierzchni.  

PIGMENTY    Conture®
 
Pigmenty Conture® przez nas stosowane posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i spełniają standardy dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Nie zawierają gliceryny, nie wywołują alergii, mają działanie antyseptyczne.   Jasne odcienie tworzone są z użyciem dwutlenku tytanu, ciemne zaś otrzymywane są z tlenku żelaza. Obydwa związki są bezpieczne i nie wywołują reakcji alergicznych. W wyniku mieszania tych składników w odpowiednich proporcjach, osiągane jest pełne spektrum barw: od czarnego poprzez brąz do czerwonego i ochry. Barwniki Conture® 2000 spełniają także wszelkie standardy pigmentacji medycznej, mogą zatem być stosowane do pigmentacji rekonwalescencyjnej, kamuflażowej i pigmentacji odnawialnej.

OFERTA
USTA

  • Makijaż trwały kontur ust

  •  Makijaż trwały kontur ust z cieniowaniem

  •  Makijaż trwały kontur ust z wypełnieniem

  •  Lip Light rozświetlenie ponad konturem ust

OCZY

  •  Makijaż trwały kreski górne zagęszczenie linii rzęs

  •  Makijaż trwały kreski górne -  dekoracyjne

  •  Makijaż trwały kreski dolne

BRWI

  • Makijaż trwały brwi metodą cieniowania

  • Makijaż trwały brwi metodą włoskową.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego