masaż ciała - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

masaż ciała

 

MASAŻ CIAŁA

Zapobiega różnym dolegliwościom i ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Zdaniem uczonych wpływa pozytywnie nie tylko na nasze ciało, ale również na duszę, wprawiając nas w stan lekkiej euforii. Eksperci dowiedli, że pod wpływem masażu zachodzą zmiany w ludzkim układzie hormonalnym i odpornościowym. Masaż sprawia, że nasza skóra jest ładniejsza, lepiej nam się oddycha i przede wszystkim czujemy się świetnie.

Masaż stymulująco
aktywujący
Masaż jest połączeniem technik masażu klasycznego i delikatnego drenażu limfatycznego. Polecany osobom dbającym o zdrową i zgrabną sylwetkę, pragnących cieszyć się efektem zdrowej, jędrnej skóry. Wspomaga zabiegi wyszczuplające, niwelujące cellulit, pozostawia w uczuciu lekkości.   Odpowiedni dla osób ceniących sobie masaże manualne. Stanowi alternatywę dla masażu z udziałem urządzeń na podciśnienie.
Cel masażu: stymulacja mikrokrążenia, detoksykacja, modelowanie sylwetki.

Masaż relaksacyjny
Masaż relaksacyjny jest znakomitym antidotum na stres i przemęczenie. Ma właściwości rewitalizacyjne oraz energetyczne, a podczas trwania zabiegu mięśnie zostają rozluźnione bez odczucia bólu. Doskonały dla osób zmęczonych, zapracowanych, mających małą ilość ruchu i wykonujących siedzący charakter pracy.
Cel masażu: relaks, odprężenie, rozluźnienie napiętych partii ciała, o żywienie skóry poprzez lepsze ukrwienie i wprawienie w dobry nastrój.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego