medycyna estetyczna - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

medycyna estetyczna

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Chociaż medycyna estetyczna jako dział medycyny istnieje dopiero od 40 lat, odnosi spektakularny sukces i zyskuje coraz większe rzesze zwolenników. Jej fenomen polega na tym, że oferuje opcję pośrednią pomiędzy zabiegami kosmetycznymi, a inwazyjnymi operacjami plastycznymi. Jej celem jest zapewnienie wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zorientowane na profilaktykę starzenia się skóry oraz korektę szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu.
Dzięki medycynie estetycznej, przy użyciu preparatów i urządzeń medycznych najwyższej technologii, pomożemy Państwu odzyskać lub zachować na dłużej młody wygląd, ujędrnić skórę, skorygować wady czy też wymodelować sylwetkę.
Aktualnie na rynku istnieje wiele różnorodnych preparatów i urządzeń stanowiących odpowiedź na każdy problem. Stosowane metody odmładzające i upiększające skórę są skuteczne i bezpieczne, co zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Niektóre techniki można łączyć ze sobą, opracowując w ten sposób terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Co szczególnie istotne zasadą leczenia jest postępowanie pozwalające na uzyskanie jak najlepszego efektu estetycznego, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka powikłań.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego