mikrodermabrazja - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

mikrodermabrazja

MIKRODERMABRAZJA

Zabieg kontrolowanego, mechanicznego złuszczania martwego naskórka, będący przygotowaniem skóry do wielu zabiegów regeneracyjnych i odtwórczych. Podciśnienie wytwarzane podczas zabiegu pomaga jednocześnie stymulować wszelkie procesy naprawcze.

Wskazania

Dzięki możliwości wyboru wśród 9 końcówek urządzenia, o różnych kształtach i stopniu ścierności, możemy przeprowadzić zabieg kontrolowanego złuszczania na każdym rodzaju skóry, nawet na cerze naczynkowej. Mikrodermabrazja wskazana jest również w przypadku blizn i rozstępów występujących w obrębie ciała.


Efekty po zabiegu
-wygładzenie skóry
-redukcja zaskórników
-zmniejszenie rozszerzonych porów
-wzrost absorpcji składników aktywnych z kosmetyków
-poprawa jakości skóry (struktury i kolorytu)


Efekt końcowy po serii zabiegów
Seria zabiegów mikrodermabrazji spłyca zmarszczki linijne, redukuje objawy fotostarzenia oraz regeneruje skórę. Dzięki drenażowi limfatycznemu obrzęki są niwelowane, a złogi metabolizmu usuwane z organizmu, przez co skóra uzyskuje zdrowszy wygląd.

Ilość zabiegów
W zależności od kondycji skóry, zaleca się wykonywanie zabiegu w serii w odstępie 7 dni.

Zalecenia
W połączeniu z innymi zabiegami o ukierunkowanym charakterze (sonoforeza, peelingi chemiczne i laser) mikrodermabrazja staje się doskonałym zabiegiem wprowadzającym. Zapewnia doskonałe złuszczenie i świetnie przygotowuje skórę na głębokie działanie aktywnych składników, dostarczanych podczas zabiegów kierunkowych.

Po zabiegu wskazane jest stosowanie produktów pielęgnacyjnych poleconych przez kosmetologa.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego