o nas - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

o nas

Klinika Belwederska Clinic oferuje usługi z obszaru trzech specjalizacji: kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W tym zakresie proponujemy pełną gamę usług. Dla każdego pacjenta indywidulanie tworzymy program, którego celem jest zaspokojenie jego oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia.

Nasze wartości:


Personalizacja działań

`Uwzględniając oczekiwania i szeroko pojęte dobro pacjenta, tworzymy indywidualny plan działania w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej.

Etyka

Działamy zgodnie z normami i przepisami prawa przestrzegając etyki zawodowej. Realizujemy naszą misję zgodnie z myślą „Pomóż czuć się pacjentowi atrakcyjnym, ale działaj zawsze zgodnie z etyką lekarską”.

Kompetencje

Polegamy na doświadczeniu prawdziwych specjalistów, którzy opracowują indywidualny program dla każdego pacjenta, a następnie profesjonalnie i konsekwentnie go realizują.

Bezpieczeństwo

Współpracujemy z uznanymi na światowym rynku producentami kosmetyków oraz dostawcami sprzętów najnowocześniejszej technologii i najwyższej jakości.

Uczciwość i zaufanie

Opieramy nasze praktyki na uczciwości i zaufaniu. Uznajemy, że są one podstawą relacji między pacjentami, a nami.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialnie i konsekwentnie podchodzimy do wszelkich działań dla naszych pacjentów.

Czujność

Doskonalimy nasze usługi, by móc sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. Słuchamy i bacznie przyglądamy się ich potrzebom.

Zapraszamy na Belwederską 9!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego