odchudzające - i-lipo - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

odchudzające - i-lipo

 

ODCHUDZAJĄCE - I-LIPO


Wskazania
i-lipo™ (zimny laser) to innowacyjna technologia przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. Jest skierowana do tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie bez poddawania się inwazyjnym zabiegom. Ogromną zaletą i-lipo™ jest to, że można go stosować wszędzie tam gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w tradycyjny sposób taki jak dieta czy ćwiczenia. Pozwala na odchudzenie tego obszaru, który zaburza proporcje sylwetki. Metoda idealnie sprawdza się na dowolnych obszarach ciała: ramionach, brzuchu, boczkach, pośladkach, okolicach nadkolanowych, udach. Znajduje zastosowanie również w przypadku ginekomastii.

Procedura jest bezpieczna, bezbolesna i nieinwazyjna. Nie wyłącza z codziennych zajęć i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Trwa zaledwie 20 minut i nie pozostawia na ciele żadnych śladów.

Efekty po zabiegu
- utrata do 5 cm obwodu na trzech poziomach pomiaru
- wygładzenie konturów ciała


Przed wykonaniem pierwszego zabiegu i po jego zakończeniu wykonujemy pomiar obszaru, który jest poddawany terapii. Kolejne pomiary wykonujemy podczas ostatniego zabiegu w serii.


Efekt końcowy po serii zabiegów
Maksymalna wartość, jaką uzyskano podczas badań prowadzonych na grupie 100 pacjentów to w sumie 12,5 cm!
Pacjent uzyskuje utratę centymetrów po każdym zabiegu w serii.

Ilość zabiegów
Rekomenduje się wykonanie serii 8-12 zabiegów z częstotliwością 2 w tygodniu. Cała kuracja trwa 4 tygodnie.


Zalecenia
Dwie godziny przed i po zabiegu nie należy spożywać posiłku. Wskazane jest picie ok. 2 litrów wody dziennie. W połączeniu z ćwiczeniami i dietą efekty mogą być znacznie większe. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego