radiofrekwencja RF - odmładzanie - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

radiofrekwencja RF - odmładzanie

FACE LAB radiofrekwencja RF


FaceLab to platforma łącząca ze sobą cztery technologie: peeling wodny WP, radiofrekwencja RF, światło podczerwone IR oraz ultradźwięki US, które w kompleksowy sposób zadbają o piękny wygląd i zdrowie skóry. Dzięki możliwości kombinacji różnych technologii, pozwala na opracowanie indywidualnego programu pielęgnacyjnego dla każdej skóry w zależności od jej potrzeb i problemów.

Wskazania
Spadek jędrności skóry okolic oczu, kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki pionowe wokół ust. Zabieg polega na niechirurgicznym napinaniu, ujędrnianiu i konturowaniu skóry twarzy.

Efekty po zabiegu
-poprawa napięcia skóry
-wygładzenie zmarszczek
-zmniejszenie worków pod oczami


Efekt końcowy po serii zabiegów
Fale radiowe stymulują regenerację kolagenu, tym samym odmładzając wygląd skóry i przeciwdziałając jej starzeniu. Terapia z użyciem RF powoduje pobudzenie do pracy komórek skóry produkujących białka odpowiedzialne za jej jędrność i elastyczność. Zabieg wygładza skórę, napina i zmiękcza rysy i linie wokół ust, oczu oraz na czole. Pełen efekt końcowy widoczny jest po upływie 3-6 miesięcy od momentu wykonania zabiegu.

Ilość zabiegów
Zabiegi wykonuje się raz w tygodniu w serii od 6 do 10. W celu podtrzymania efektu zaleca się powtarzanie zabiegu raz w miesiącu. Drugą serię można wykonać po upływie 6 miesięcy.

Zalecenia
Po zabiegu zaleca się picie wody w dużych ilościach oraz intensywne nawilżanie skóry. Przez 3 dni niewskazane jest korzystanie z sauny i spożywanie alkoholu.
Po 2 tygodniach od zabiegu radiofrekwencji zaleca się wykonanie mezoterapii igłowej. Rozpoczęty przez RF proces naprawczy skóry potrzebuje „budulca”, który zapewnia wprowadzany w trakcie mezoterapii odżywczy koktajl. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego