sculptra - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

sculptra

SCULPTRA


Sculptra
® , czyli kwas L-polimlekowy (PLLA), to unikatowy preparat przeznaczony do wstrzykiwania w obrębie twarzy, który zastępuje kolagen utracony w procesie starzenia się. Sculptra® , to jedyny wolumizer opracowany naukowo w celu stymulowania naturalnego wytwarzania kolagenu, którego działanie utrzymuje się przez ponad dwa lata. Tradycyjne wypełniacze skóry działają tylko na zmarszczki, linie i fałdy; Sculptra®  działa inaczej. Zastępuje on utraconą objętość, stymulując rozwój własnego, naturalnego kolagenu, aby przeciwdziałać podstawowym przyczynom starzenia się twarzy.

Wskazanie

Sculptra®  pomoże odmłodzić Twoją skórę, opóźnić proces starzenia i uzyskać naturalny wygląd. Preparat stosuje się w kilku sesjach do wstrzyknięć (najczęściej 3 zabiegi), w odstępach nie częściej, niż co 4 tygodnie. Celem terapii jest poprawienie nieprawidłowego konturu płytkich lub głębokich zmarszczek na twarzy, odzyskanie utraconej objętości skóry, przywrócenie właściwych proporcji i owalu twarzy.
Sculptra® pomaga organizmowi regenerować własny kolagen przez dłuższy czas. Po zastosowaniu preparatu można oczekiwać subtelnej, stałej redukcji linii i zmarszczek, co zapewnia młodszy wygląd. Poprawie ulega także elastyczność i sprężystość skóry.

Zastosowanie
Preparat Sculptra® stosuje się do korygowania zarówno płytkich, jak i głębokich zmarszczek, fałdów i linii na twarzy, poprzez zastosowanie odpowiedniej techniki wstrzyknięcia.

Sculptrę® można stosować w celu usuwania:
-
Głębokich fałdów pomiędzy nosem i ustami (fałdów nosowo-wargowych), zwanych także liniami uśmiechu
- Linii wokół i poniżej kącików ust (linii marionetki)
- Zmarszczek na podbródku
- Innych zmarszczek na twarzy

Sculptra® przywraca także:
-  
Objętość okolicy skroniowej
- Kształt, objętość policzków
- Regularną linię żuchwy

Lekarz zdiagnozuje, które opcje leczenia są odpowiednie indywidualnie dla każdego pacjenta.


http://www.youtube.com/watch?v=kYH0OinIJMA&feature=player_embedded


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego