ujędrniające - ultrashape - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

ujędrniające - ultrashape

 

UJĘDRNIAJĄCE  ULTRASHAPE®
Nieinwazyjny zabieg z użyciem wielofunkcyjnej platformy Ultrashape® łączący dwie technologie: ultradźwięki i radiofrekwencję. Synergia ta pozwala uzyskać długotrwałe efekty w zakresie odchudzania i ujędrniania. Metoda ta nie wymaga znieczulenia, ani okresu rekonwalescencji.  

Wskazania
Zabieg ukierunkowany jest na redukcję lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów ciała i wymodelowanie sylwetki. Obszarami działania są: uda, brzuch i boki.

Efekty po zabiegu
-poprawa jędrności i napięcia skóry
-usprawnienie drenażu limfatycznego

Efekt końcowy po serii zabiegów
Metoda daje mierzalne, długotrwałe efekty w redukcji obwodu obszaru poddanego zabiegowi. Po trzech zabiegach pacjent traci średnio 4 cm w obwodzie. Rezultaty te zostały potwierdzone przez badania kliniczne i osiągnięte w trakcie setek tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. Trwałość rezultatu końcowego jest zależna od tego na ile pacjent przestrzega racjonalnej diety i jest aktywny fizycznie.

Ilość zabiegów
Wykonujemy jedynie 3 zabiegi, w częstotliwości co 2 tygodnie każdy.

Zalecenia
Po zabiegu wskazane jest przestrzeganie racjonalnej diety oraz regularne wykonywanie ćwiczeń. Terapia Ultrashape powinna być wspomagana pielęgnacją domową zaleconą przez kosmetologa.


Uwaga

W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać minimalny dyskomfort podczas aplikacji impulsów energii,
a także czasowe, łagodne zaczerwienienie skóry.

Absolutne bezpieczeństwo stosowania technologii sfokusowanej fali ultradźwiękowej świadczy o możliwości wykonywania zabiegów bezpośrednio na powłoce brzusznej i braku wywołanego efektu termicznego. Dodatkowo technika selektywna sprawia, że skóra, naczynia, nerwy i tkanki są pominięte, a niszczone są tylko komórki tłuszczowe. Leczenie dokonywane jest tylko w zaznaczonym obszarze, a każdy punkt traktowany jest tylko raz, co zapewnia pełne i jednolite pokrycie leczonego obszaru. System namierzający pozwala przeprowadzać zabieg niezależnie od ruchów pacjenta podczas sesji. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego