ultradźwięki - wtłaczanie substancji - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

ultradźwięki - wtłaczanie substancji

FACE LAB ultradźwięki US


FaceLab to platforma łącząca ze sobą cztery technologie: peeling wodny WP, radiofrekwencja RF, światło podczerwone IR oraz ultradźwięki US, które w kompleksowy sposób zadbają o piękny wygląd i zdrowie skóry. Dzięki możliwości kombinacji różnych technologii, pozwala na opracowanie indywidualnego programu pielęgnacyjnego dla każdej skóry w zależności od jej potrzeb i problemów.

Wskazania

Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry. W zależności od zastosowanej substancji aktywnej można uzyskać efekt: wygładzenia, odżywienia, rozjaśnienia oraz liftingu skóry, a także normalizacji pracy gruczołów łojowych (cera tłusta).

Efekty po zabiegu
-poprawa nawilżenia skóry
-poprawa odżywienia skóry
-poprawa napięcia skóry
-normalizacja wydzielania sebum


Efekt końcowy po serii zabiegów
Ultradźwięki wprowadzają w drgania tkanki wywołując mikro masaż i podniesienie miejscowej temperatury, przyspieszając i ułatwiając wchłanianie substancji czynnych. Zabieg w kompleksowy sposób poprawia wygląd i zdrowie skóry: redukuje suchość, nadprodukcję sebum, przebarwienia, zmarszczki, trądzik różowaty i chroni przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych.


Ilość zabiegów
US wykonujemy w serii od 5-10 zabiegów samodzielnie bądź jako uzupełnienie innych terapii. Pomiędzy zabiegami zaleca się wykonanie 1-2 tygodniowej przerwy. Po wykonaniu serii wskazane jest wykonywanie US raz w miesiącu w celu podtrzymania efektów.

Zalecenia
Po zabiegu wskazane jest stosowanie produktów pielęgnacyjnych poleconych przez kosmetologa.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego