z życia kliniki - Belwederska Clinic. Piękno jest w Tobie – odkryj je razem z nami!

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

z życia kliniki

Eventy, Spotkania, Wieczorki  tematyczne…

  Personel Belwederska Clinic oprócz licznych codziennych zajęć i obowiązków zaangażował się w organizację różnego rodzaju spotkań z naszymi aktualnymi a także przyszłymi klientami, które licznie i z wielkim aplauzem odpowiadają na zaproszenia w większości realizowanych przedsięwzięć. Do takich zalicza się m.in.: wykład i zajęcia warsztatowe ze stylistkami i makijażystkami, których doświadczenie i kompetencja ułatwi Paniom dobór odpowiednich barw do koloru ich włosów, oczu i fototypu skóry, a także w umiejętny sposób zastosować kosmetyki kolorowe tak, aby pasowały do naszej urody z zastosowaniem ich zarówno  w makijażu codziennym  jak i okazjonalnym.

  Podczas spotkań uczestnicy korzystają również z zabiegów na twarz lub ciało  poprzedzonych analizą podczas wstępnej bardzo wnikliwej konsultacji kosmetologicznej. Oprócz proponowanych zabiegów udzielona jest szczegółowa informacja na temat pielęgnacji domowej oraz odpowiedni dobór kosmetyków właściwy dla danej cery czy  istniejącego problemu. Klienci także mają możliwość zakupu pojedynczych pozycji lub całego zestawu kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy czy ciała, a będących markową kontynuacją zabiegu w klinice. Takie połączenie daje gwarancję zminimalizowania wystąpienia działań ubocznych zastosowania przypadkowych kosmetyków oraz zapewnia podtrzymanie efektów zabiegu profesjonalnego wydłużając go znacznie w czasie.

  Spostrzeżenia wyniesione podczas kilkugodzinnej sesji  stanowią temat do długotrwałej dyskusji wśród uczestników spotkań oraz są bogatym doświadczeniem do pewnego wykorzystania w praktyce.
Dopełnieniem miłej atmosfery jest urozmaicony  smakowity poczęstunek, relaksacyjna muzyka i pogodny nastrój towarzyszący każdemu z osobna przez cały czas.  

lipiec-sierpień 2014

Praktyki Unijne cd.  W ramach kontynuacji  Unijnego Projektu Innowacyjność kluczem do sukcesu w branży medyczno estetycznej ” z ogromną satysfakcją relacjonujemy  przeprowadzanie kolejnych praktyk w Belwederska  Clinic , które przebiegały w miłej i owocnej atmosferze  ku zadowoleniu organizatorów, realizatorów jak i samych uczestników.

  W cyklu wakacyjnym w trzech 2 tygodniowych sesjach, odbyło praktyki 6 osób, które na stałe związane są z zawodem nauczyciela lub instruktora nauki zawodu w branży kosmetologicznej.
Zarówno te jak i poprzednie praktyki odbywające się  w edycji zimowo  - wiosennej, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Z pełnym zaangażowaniem uczestniczki praktyk realizowały program oparty na zajęciach teoretycznych i warsztatach praktycznych. Cały plan został  przygotowany i realizowany tak ,aby przekazywane informacje odpowiadały  kierunkowi zainteresowań i sprostały  wysokiemu  poziomowi  wiedzy jaką reprezentowali nauczyciele. Liczne nowości stanowiły absolutną atrakcję a pozycje już znane, pełniły rolę uzupełniającą w dotychczasowej wiedzy. Uczestnictwo zaproszonych lekarzy i przedstawicieli uznanych firm kosmetyczno
medycznych wzbogaciło program praktyk o informacje dotyczące najnowszych trendów w kosmetologii i medycynie estetycznej.  Żywe, tematyczne dyskusje i przedłużanie czasu zajęć ponad zaplanowane godziny świadczyły o dopasowaniu programu do oczekiwań,  potrzeb i upodobań Pań praktykantek.  

  Jesteśmy wciąż otwarci i gotowi na dzielenie się wiedzą i nowatorskim zapleczem zabiegowym z tymi, dla których zainteresowania zmierzają do poszerzenia wiedzy, a tym samym zwiększeniem poziomu kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Z dumą odnotowujemy fakt wystawienia nam bardzo pochlebnych wielopłaszczyznowych opinii, co tym bardziej motywuje do utrzymania wysokiego poziomu  zarówno w kwestii merytorycznej jak i praktycznej.


marzec 2014

Belwederska Clinic i Citi Bank dla klientów VIP


  W ramach programu lojalnościowego dla swoich klientów 06.03.2013 odbył się uroczysty wieczór, którego organizatorami byli Belwederska Clinic wraz z partnerem Bankiem Citi Handlowy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się klienci GOLD Banku Citi Handlowy oraz klienci VIP Belwederska Clinic.
  Wieczór
Dnia (wyłącznie dla) Kobiet zainspirowany był świętem 8 Marca, dostarczając tym samym okazji do podziękowania naszym klientkom za  korzystanie z dotychczasowo zaproponowanych  usług.  

  W programie zaplanowano wiele interesujących atrakcji m.in. wykład lekarza med. estetycznej dr E. Techmańskiej, tematem którego była  „Odtwórcza rola medycyny estetycznej w regeneracji i rewitalizacji skóry po zimie”. Jako przykład preparatu stanowiącego doskonałe rozwiązanie w tym zakresie zaanonsowano nowość - produkt  neauvia
innowacyjne połączenie kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia, umożliwiające wyprowadzenie skóry z problemów utraty jędrności i destrukcyjnego w skutkach odwodnienia.

   Z propozycją kolejnej nowości, a zarazem alternatywy dla kwasów stosowanych w celu odnowy naskórka, eliminacji niekorzystnych zmian przebarwieniowych oraz starczych, wystąpiła firma Surima. Przedstawiona została szeroka gama produktów enzymatycznych, jakich do tej pory brakowało na rynku kosmetycznym, wzbudzając tym samym ogromne zainteresowanie wśród odbiorców.
  
  Niezapomniany spektakl zafundowała uczestnikom i organizatorom firma KLAPP, która od niedawna jest sztandarową marką w Belwederska Clinic. Przedstawiła zabieg stworzony w oparciu o najnowsze osiągnięcia nanotechnologii, będący w stanie podjąć wyzwanie w walce z niejednym trudnym problemem skórnym na poziomie kosmetologicznym.
  
  Doskonałe nastroje i rozmowy przy lampce wina i wykwintnym poczęstunku trwały do późnych godzin, przyczyniając się do zawiązania wielu nowych, ciekawych znajomości, a losowanie cennych nagród w postaci bogatych zabiegów uwieńczyło ten wypełniony atrakcjami wieczór. Organizatorzy zachęceni pozytywnym odbiorem planują wkrótce powtórzyć podobne spotkania. Wspólnie mamy przecież  jeszcze tak wiele  do przekazania naszym klientom o usługach zaplanowanych i przygotowanych z myślą o nich.  listopad 2013

Innowacyjność kluczem do sukcesu
w branży medyczno-estetycznej

   Właśnie dobiegła końca pierwsza edycja realizowanego w Belwederska Clinic Unijnego Projektu „ Innowacyjność kluczem do sukcesu w branży medyczno   estetycznej.” Zostaliśmy zakwalifikowani  jako jedyni z bardzo licznego grona klinik pretendujących do uczestnictwa w tym znaczącym i prestiżowym przedsięwzięciu.

  W autorskim programie opracowanym przez Managera Kliniki i Kosmetologa Izabelę Cichocką brali udział nauczyciele i instruktorzy nauki zawodu z terenu całej Polski.  Obejmował on wdrożenie najnowocześniejszych metod wykorzystujących urządzenia i preparaty, na których z powodzeniem  klinika opiera  swoje zabiegi. Uwaga skupiała się na najczęściej spotykanych i trudnych w wyeliminowaniu problemach i defektach skóry twarzy i ciała, oraz ich skuteczną profilaktykę , zapobieganie otyłości i przedwczesnemu starzeniu.

   Dwutygodniowe, intensywne, wypełnione aktywnym uczestnictwem spotkania, podsumowane zostały ogromnym zadowoleniem ze strony uczestników jak i wysoką notą Komisji nadzorującej program. Owocem tego jest gwarancja dalszej współpracy w przekazywaniu wiedzy i metod  bezpiecznych, bo sprawdzonych i skutecznych, bo potwierdzonych licznymi dowodami.                      
Oczekujemy kolejnej grupy osób chętnych na udział w II edycji wstępnie zapowiedzianej na początek pierwszego kwartału 2014r.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego